اعلام فهرست نامزدهای انتخابات مجلس در استان مرکزی
تاریخ انتشار: ۳ اسفند ۱۴۰۲ | کد خبر: ۳۹۸۰۶۷۲۱
طبق قانون انتخابات مجلس شورای اسلامی و بر اساس جدول زمانبندی، محدوده تبلیغات قانونی نامزدهای انتخابات از ساعت صفر بامداد ۳ اسفند شروع شد و تا ۸ صبح روز پنجشنبه ۱۰ اسفند ادامه دارد.
بر این اساس در حوزه انتخابیه اراک، کمیجان و خنداب ۱۳۲ نفر، حوزه انتخابیه تفرش، آشتیان و فراهان ۶۳ نفر، حوزه انتخابیه خمین ۳۵ نفر، حوزه انتخابیه ساوه و زرندیه ۵۸ نفر، حوزه انتخابیه شازند ۴۷ نفر و در حوزه محلات و دلیجان ۲۷ نفر به رقابت خواهند پرداخت.
بیشتر بخوانید:
اخباری که در وبسایت منتشر نمیشوند!
اسامی نامزدهای نمایندگی مجلس شورای اسلامی در حوزه انتخابیه اراک، خنداب و کمیجان (اینجا)
اسامی نامزدهای نمایندگی مجلس شورای اسلامی در حوزه انتخابیه ساوه و زرندیه (اینجا)
اسامی نامزدهای نمایندگی مجلس شورای اسلامی در حوزه انتخابیه محلات و دلیجان (اینجا)
اسامی نامزدهای نمایندگی مجلس شورای اسلامی در حوزه انتخابیه خمین (اینجا)
اسامی نامزدهای نمایندگی مجلس شورای اسلامی در حوزه انتخابیه شازند (اینجا)
اسامی نامزدهای نمایندگی مجلس شورای اسلامی در حوزه انتخابیه تفرش، آشتیان و فراهان (اینجا)
با اتمام بررسی صلاحیت داوطلبان توسط شورای نگهبان در نهایت صلاحیت ۳۷۹ نفر برای رقابت در انتخابات دوازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی در شش حوزه انتخابیه استان مرکزی مورد تأیید قرار گرفت که معادل ۷۶ درصد افراد ثبتنام کننده است.
انتخابات دوازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی برای انتخاب ۲۹۰ نماینده برای یک دوره چهارساله و ششمین دوره انتخابات مجلس خبرگان رهبری برای انتخاب ۸۸ عضو این مجلس برای یک دوره هشت ساله روز جمعه ۱۱ اسفند ماه ۱۴۰۲ در سراسر کشور برگزار میشود.
استان مرکزی دارای هفت نماینده از شش حوزه انتخابیه در مجلس شورای اسلامی و دو نماینده در مجلس خبرگان رهبری است.
باشگاه خبرنگاران جوان مرکزی اراکمنبع: باشگاه خبرنگاران
کلیدواژه: انتخابات مجلس اسامی نامزد های نمایندگی مجلس شورای اسلامی در حوزه انتخابیه
درخواست حذف خبر:
«خبربان» یک خبرخوان هوشمند و خودکار است و این خبر را بهطور اتوماتیک از وبسایت www.yjc.ir دریافت کردهاست، لذا منبع این خبر، وبسایت «باشگاه خبرنگاران» بوده و سایت «خبربان» مسئولیتی در قبال محتوای آن ندارد. چنانچه درخواست حذف این خبر را دارید، کد ۳۹۸۰۶۷۲۱ را به همراه موضوع به شماره ۱۰۰۰۱۵۷۰ پیامک فرمایید. لطفاً در صورتیکه در مورد این خبر، نظر یا سئوالی دارید، با منبع خبر (اینجا) ارتباط برقرار نمایید.
با استناد به ماده ۷۴ قانون تجارت الکترونیک مصوب ۱۳۸۲/۱۰/۱۷ مجلس شورای اسلامی و با عنایت به اینکه سایت «خبربان» مصداق بستر مبادلات الکترونیکی متنی، صوتی و تصویر است، مسئولیت نقض حقوق تصریح شده مولفان در قانون فوق از قبیل تکثیر، اجرا و توزیع و یا هر گونه محتوی خلاف قوانین کشور ایران بر عهده منبع خبر و کاربران است.
خبر بعدی:
لیست جامعه اسلامی مهندسین برای دور دوم انتخابات مجلس در تهران
به گزارش گروه سیاسی ایسکانیوز؛ جامعه اسلامی مهندسین پس از بررسی نفرات راه یافته به دور دوم انتخابات مجلس شورای اسلامی در حوزه تهران، ری، شمیرانات و اسلامشهر، و به دنبال مباحث عمیق در شورای مرکزی و هیأت اجرایی این تشکل و ضمن احترام به همه کاندیداهای منتخب برای دور دوم، فهرست زیر را با سرلیستی احمد نادری به مردم حوزه انتخابیه تهران معرفی کرد.
بیشتر بخوانید؛ فهرست مشترک جبهه پایداری و شانا برای دور دوم انتخابات تهراناسامی به ترتیب بالاترین آرا مأخوذه در دور اول عبارتند از:
۱- احمد نادری
۲- سمیه رفیعی
۳- حسین نجابت
۴- عبدالحسین روح الامینی
۵- ابوالقاسم جراره
۶- زهره سادات لاجوردی
۷- علیرضا سلیمی
۸- صالح اسکندری
۹- محمدحسین حسین زاده بحرینی
۱۰- سمیه گلپور چمرکوهی
۱۱- علی اصغر پورمحمدی
۱۲- علی طهرانی مقدم
۱۳- سید نظام الدین موسوی
۱۴- مجتبی رحماندوست
۱۵- مهدی شریفیان
۱۶- غلامحسین رضوانی
انتهای پیام/
کد خبر: 1229463 برچسبها انتخابات مجلس شورای اسلامی